Socialinių mokslų kolegija yra nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įkurta privačios iniciatyvos pagrindu kaip Nijolės Skučienės kalbų ir verslo vadybos aukštesnioji mokykla, 2001 metais ji tapo aukštąja neuniversitetine mokykla.

 

SMK – didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse. SMK įsikūrusi Vilniuje ir Klaipėdoje, o nuo 2018 metų pradeda vykdyti veiklą ir Kaune.

 

Jau keletą metų SMK yra populiariausia nevalstybinė aukštoji mokykla tarp stojančiųjų į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

Tai proveržio judėjimas pokyčiams ir ateities gerovei kurti!

MISIJA – jungti jaunimą bendrai kūrybai, tobulėjimui ir prasmingai veiklai.

 

Pasaulis sparčiai keičiasi – naujos technologijos, dirbtinis intelektas, robotizacija nulems tai, kaip dirbsime bei gyvensime jau netolimoje ateityje. Žmonių profesinė veikla taps labiau kūrybiška, laisva ir tarpdisciplininė. Reikės ne vienos specialybės žinių, bet gebėjimo integruoti skirtingas žinias, jas apjungti ir svarbiausia – kurti. Ateitis priklauso Kūrėjams.

 

Todėl mes auginame Kūrėjų kartą. Žmonių, kurie geba mąstyti savarankiškai, veikti savitai ir svarbiausia – nuolat tobulėti skleidžiant savyje Kūrėjo talentą. Nes mes tikime, kad kurti gali kiekvienas.

 

Tad junkis prie mūsų. Net jei dar negali studijuoti, mes siūlome tau tapti Judėjimo ateities pokyčiams “Kūrėjų karta” nariu ir jau dabar susipažinti su kūrybos ir atradimų pasauliu, tapti aktyviu savo gyvenimo kūrėju ir įprasminti save veikloje, kuri tau patinka.

 

VERTYBĖS

Vienybė. Darna. Tobulėjimas. Atsakomybė. Laisvė.